AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 - Příslušenství od 7/1998 do 1/2005, 2393 ccm, 100 kW, 136 hp, ALW, ARN, ASM, limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| číslo relé | 30 |
| Jmenovitý proud [A] | 30 A |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,075 kg |
| číslo relé | 372 |
| Jmenovitý proud [A] | 40 A |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|
Dostupnost