AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro - Příslušenství od 10/1999 do 6/2006, 1781 ccm, 165 kW, 224 hp, APX, BAM, BEA, Kabriolet
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
| číslo relé | 167 |
| číslo relé | 67 |
| číslo relé | 80 |
| Jmenovitý proud [A] | 40 A |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Jmenovitý proud [A] | 20 A |
Dostupnost