AUDI 90 B3 (893, 894, 8A2) 2.0 - Příslušenství od 7/1988 do 9/1991, 1994 ccm, 85 kW, 115 hp, PS, limuzína
| Průměr v mm | 73 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 96 mm |
| Materiál | ocelový plech |
| povrch | Chrom-(V1) |
| povrch | pozinkovaný |
| tlak do | 2,2 bar |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Relé funkce | Palivové čerpadlo |
Dostupnost
| Proud [A] | 30 A |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 308 |
|---|---|
| Omezení výrobce | OE AUDI VW |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|
Dostupnost