MINI MINI Kabriolet (R52) Cooper S - Příslušenství od 7/2004 do 7/2008, 1598 ccm, 125 kW, 170 hp, W11 B16 A, Kabriolet
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2007 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Materiál | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 30 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 35 mm |
| Šířka [mm] | 35 mm |
Dostupnost