VW TRANSPORTER T5 valník/podvozek (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD 1.9 TDI - Příslušenství od 1/2006 do 11/2009, 1896 ccm, 62 kW, 84 hp, BRR, valník/podvozek
| pro OE číslo | 8T0 973 702 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,5 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,5 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 7J-8-015 000 |
|---|---|
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20159 |
|---|---|
| pro OE číslo | 038145209N |
| pro OE číslo | 038145209P |
| pro OE číslo | 038145209Q |
| Tloušťka/síla [mm] | 0,4 mm |
| Materiál | ocel |
| Konstrukční typ těsnění | Ocelové těsnění |
| není pro OE číslo | 038145209A |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Číslo podvozku (VIN) od | 7J-8-000 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 7J-8-015 000 |
| pro OE číslo | 1J0 906 381 A |
| Spojovací technika | 1 x 2,8 mm |
| Spojovací technika | 3 x 6,3 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Proud [A] | 15 A |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| číslo relé | 109 |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| Hloubka [mm] | 30 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s odporem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +70 °C |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 038145209N |
|---|---|
| pro OE číslo | 038145209P |
| pro OE číslo | 038145209Q |
| Tloušťka/síla [mm] | 0,35 mm |
| Délka [mm] | 155 mm |
| Šířka [mm] | 110 mm |
Dostupnost