FIAT CINQUECENTO (170_) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF) - Příslušenství od 7/1991 do 7/1999, 899 ccm, 29 kW, 40 hp, 1170 A1.000, 1170 A1.046, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 46414326 |
| Proud [A] | 20 A |
| Proud [A] | 30 A |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Jmenovitý proud [A] | 20 A |
| Jmenovitý proud [A] | 30 A |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Jmenovitý proud [A] | 20 A |
| Jmenovitý proud [A] | 30 A |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 0,8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 60 mm |
| Šířka [mm] | 52 mm |
Dostupnost