VW TIGUAN (5N_) 1.4 TSI - Příslušenství od 8/2010 do 7/2018, 1390 ccm, 90 kW, 122 hp, CAXA, SUV
| Číslo podvozku (VIN) do | 5N-B-999 999 |
|---|
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 5N-C-000 001 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Číslo podvozku (VIN) od | 5N-C-000 001 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
| Délka [mm] | 35 mm |
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 5N-C-000 001 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
| Délka [mm] | 35 mm |
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost