AUDI A3 (8V1, 8VK) S3 quattro - Příslušenství od 11/2012 do 8/2016, 1984 ccm, 221 kW, 300 hp, CJXC, Šikmá zadní část
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
|---|---|
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 5Q0906093 |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 35 mm |
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 35 mm |
| Šířka [mm] | 31 mm |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost