VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI - Příslušenství od 11/2012 do 8/2020, 1968 ccm, 81 kW, 110 hp, CRVA, CYKB, DCYB, DEJB, DFGB, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Palivové čerpadlo |
|---|---|
| pro OE číslo | 6N0973755 |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Provedení zásuvky | Rázová spojka |
| Počet vedení | 5 |
| Příčný řez vodiče [mm2] | 2,5 mm2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Palivové čerpadlo |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Materiál pláště | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,178 kg |
| Barva | černá |
Dostupnost