VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI - Xenonové světlo od 11/2013 do 11/2017, 1984 ccm, 132 kW, 180 hp, CULA, kupé
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Počet koncovek | 4 |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Podvozek | pro vozidla bez elektronického tlumiče rázu |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 3C0412521B |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 17SKV439 |
| párová čísla výrobku | BXS19624 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost