MERCEDES-BENZ E-CLASS Kabriolet (A207) E 400 (207.461) - Xenonové světlo od 7/2014 do 12/2016, 3498 ccm, 245 kW, 333 hp, M 276.850, Kabriolet
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Napětí [V] | 5 V |
| Délka [mm] | 64,7 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Materiál | Plast |
| Počet koncovek | 6 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost