BMW 3 kupé (E92) 330 d xDrive - Xenonové světlo od 2/2010 do 6/2013, 2993 ccm, 180 kW, 245 hp, N57 D30 A, kupé
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 1 kg |
| vyrobeno v | Čína |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost