AUDI A3 Kabriolet (8P7) 1.6 TDI - Xenonové světlo od 5/2009 do 5/2013, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, CAYC, Kabriolet
| Napětí [V] | 85 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 35 W |
| montovaná strana | oboustranná |
| Hmotnost [kg] | 0,343 kg |
| Typ světla | D1S (doutnavka) |
| Design světla | xenon |
| druh provozu | elektrický |
| Materiál | Kov |
| Teplota barvy světla [K] | 4200 K |
| Provedení patice žárovky | Pk32d-2 |
Dostupnost