SKODA YETI (5L) 1.2 TSI - Xenonové světlo od 9/2009 do 5/2015, 1197 ccm, 77 kW, 105 hp, CBZB, SUV
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ snímače | pákový senzor |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s držákem |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0941274C |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0941273L |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,23 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s podpěrou, ovladač alternátoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | Se spojovací tyčí |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 1T0907503 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost