AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI - Řídicí jednotky od 5/2015 do 10/2018, 1984 ccm, 132 kW, 180 hp, CULB, SUV
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 711307329441 |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Omezení výrobce | AL |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Design světla | LED |
| Funkce světla | pro denní svícení (LED) |
| Funkce světla | se světlem denního svícení (LED) |
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 20 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | Nové naprogramování řídicí jednotky není nutné |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost