AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI - Řídicí jednotky od 3/2017 do 10/2020, 1598 ccm, 85 kW, 115 hp, DDYA, limuzína
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 59SKV104 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 59SKV106 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Design světla | xenon |
| Typ povolení | jen pro použití v terénu |
| Funkce světla | pro směrovku (LED) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s adaptivními předními světly |
| párová čísla výrobku | 136-01-044 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Design světla | xenon |
| Typ povolení | jen pro použití v terénu |
| Funkce světla | pro směrovku (LED) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s adaptivními předními světly |
| párová čísla výrobku | 136-01-043 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Funkce světla | pro denní svícení (LED) |
| Počet kontaktů zástrčky | 20 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ světla | Plynová výbojka |
|---|---|
| montovaná strana | oboustranná |
| Funkce světla | pro denní svícení (LED) |
Dostupnost
| Typ světla | Plynová výbojka |
|---|---|
| pro OE číslo | 4G0 907 397 R |
| montovaná strana | oboustranná |
| Funkce světla | pro denní svícení (LED) |
| Počet koncovek | 20 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 59SKV103 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 59SKV105 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Funkce světla | pro denní svícení (LED) |
| Počet kontaktů zástrčky | 20 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro auta s xenonovými světly |
|---|
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | FF-H-000001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Design světla | LED |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| párová čísla výrobku | V10-73-0076 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | FF-H-000001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Design světla | LED |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| párová čísla výrobku | V10-73-0075 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | FF-H-000001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Design světla | LED |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | FF-H-000001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Design světla | LED |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| párová čísla výrobku | V10-73-0118 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | FF-H-000001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Design světla | LED |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| párová čísla výrobku | V10-73-0078 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|
Dostupnost
| Omezení výrobce | nicht A6 C6 |
|---|---|
| Omezení výrobce | nicht TT 8J |
| pro číslo výrobku | 1019350 |
| pro číslo výrobku | 1045350 |
| pro číslo výrobku | 1045750 |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s mlhovým světlem |
Dostupnost