BMW 7 (E65, E66, E67) 760 i, Li - Řídicí jednotky od 1/2003 do 8/2008, 5972 ccm, 327 kW, 445 hp, N73 B60 A, N73 B60 B, limuzína
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Design světla | xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | s ovladačem pro autom. LWR |
| verze | 63127189312 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 1Z0941641B |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Hmotnost [kg] | 0,144 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Typ světla | D1S (doutnavka) |
| Design světla | xenon |
| Typ povolení | jen pro použití v terénu |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| určeno pro typ vozidla | terénní vůz |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost