BMW X6 (E71, E72) xDrive 30 d - Řídicí jednotky od 4/2008 do 3/2010, 2993 ccm, 173 kW, 235 hp, M57 D30 (306D3), SUV
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Design světla | LED |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 1Z0941641B |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Hmotnost [kg] | 0,144 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
| Typ světla | D1S (doutnavka) |
| Design světla | xenon |
| Typ povolení | jen pro použití v terénu |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| určeno pro typ vozidla | terénní vůz |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost