FIAT 500X (334_) 1.4 (334AXC1B, 334AXC11) - Řídicí jednotky od 9/2014, 1368 ccm, 103 kW, 140 hp, 552 63 624, SUV
| Typ převodovky | není určené pro automatickou převodovku |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| pro OE číslo | 51926262 |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Typ převodovky | není určené pro automatickou převodovku |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| pro OE číslo | 51926262 |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Typ převodovky | není určené pro automatickou převodovku |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost