PEUGEOT PARTNER Skříňová/velkoprostorová limuzína 1.6 HDi 90 - Řídicí jednotky od 4/2010, 1560 ccm, 68 kW, 92 hp, 9HJ (DV6DTEDM), 9HP (DV6DTED), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2010 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 02/2012 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 6441CE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 55702441 |
| pro OE číslo | 6441CE |
| pro OE číslo | 6845788 |
| pro OE číslo | 77366112 |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 6441W9 |
| pro OE číslo | 9654652480 |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez automatické klimatizace |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost