PEUGEOT EXPERT Krabice (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 HDi 130 - Řídicí jednotky od 3/2011, 1997 ccm, 94 kW, 128 hp, AHZ (DW10CD), Krabice
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 6441W9 |
| pro OE číslo | 9654652480 |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost