VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI - Řídicí jednotky od 5/2015 do 7/2018, 1968 ccm, 135 kW, 184 hp, CUWA, DFMA, velkoprostorová limuzína
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizačním zařízením vzadu |
|---|
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7L0 907 521 B |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,194 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost