AUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro - Řídicí jednotky od 5/2000 do 9/2001, 2671 ccm, 280 kW, 380 hp, ASJ, AZR, kombi
| pro OE číslo | 6Q0959263A |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Barva zásuvky | červená |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Barva zásuvky | červená |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8D-V-000001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8D-1-200000 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez automatické klimatizace |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8D V 000 001 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8D-V-000001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8D-1-200000 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Barva zásuvky | červená |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost