RENAULT TRAFIC II autobus (JL) 2.0 (JL0A, JL0G) - Řídicí jednotky od 3/2001, 1998 ccm, 88 kW, 120 hp, F4R 720, F4R 722, autobus
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2001 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/2006 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Klíčové písmeno | JA60 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 15 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 15 pólová |
Dostupnost