RENAULT MASTER II valník/podvozek (ED/HD/UD) 2.5 dCi 120 (ED0M, ED0U, ED0W, ED4M, ED8M, ED8W, HD0M,... - Řídicí jednotky od 10/2001 do 5/2010, 2463 ccm, 84 kW, 115 hp, G9U 720, G9U 724, G9U 750, G9U 754, valník/podvozek
| pro OE číslo | 7701057557 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 515083 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 15 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
|---|---|
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
|---|---|
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
Dostupnost