PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V - Řídicí jednotky od 10/2003 do 4/2009, 1997 ccm, 130 kW, 177 hp, RFK (EW10J4S), Kabriolet
| pro organizační číslo do | 10366 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| párová čísla výrobku | 2.6211 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Počet koncovek | 5 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Počet koncovek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost