PEUGEOT 206 CC (2D) 1.6 HDi 110 - Řídicí jednotky od 4/2005 do 2/2007, 1560 ccm, 80 kW, 109 hp, 9HZ (DV6TED4), Kabriolet
| pro OE číslo | 9636618080 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 00006450JN |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Počet vodičů (OE-sada kabelů) | 5 |
|---|
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Barva zásuvky | modrá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost