VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Řídicí jednotky od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 64118391749 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7701050325 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Odpor [ohm] | 1,7 Ohm |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,071 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,067 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost