PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 16V - Řídicí jednotky od 1/2007 do 3/2016, 1997 ccm, 103 kW, 140 hp, RFH (EW10A), RFJ (EW10A), autobus
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 6441W9 |
| pro OE číslo | 9654652480 |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2008 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2008 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost