VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI - Řídicí jednotky od 8/2007 do 5/2010, 4921 ccm, 257 kW, 350 hp, CBWA, SUV
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7L0 907 521 B |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,194 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez automatické klimatizace |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Množství | 1 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 7E0959263 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost