OPEL ASTRA H limuzína (A04) 1.8 (L69) - Řídicí jednotky od 2/2007 do 9/2012, 1796 ccm, 103 kW, 140 hp, A 18 XER, Z 18 XER, limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Varianta výbavy | ventil.abitacolo |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|
Dostupnost
| Varianta výbavy | ventil.abitacolo |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost