RENAULT TRAFIC II Krabice (FL) 2.5 dCi (FL0R, FL0V) - Řídicí jednotky od 8/2007, 2463 ccm, 84 kW, 114 hp, G9U 630, Krabice
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 15 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 15 pólová |
| párová čísla výrobku | 2.6215 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 15 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 15 pólová |
| párová čísla výrobku | 2.6215 |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 15 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 15 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 15 pólová |
Dostupnost