PEUGEOT 206 limuzína 1.4 HDi eco 70 - Řídicí jednotky od 9/2008, 1398 ccm, 50 kW, 68 hp, 8HZ (DV4TD), limuzína
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet koncovek | 6 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet koncovek | 6 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 6450JP |
| pro OE číslo | 9636618080 |
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Výkon [W] | 200 W |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Výkon [W] | 200 W |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1267.E3 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,053 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
|---|---|
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1267E3 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9636618080 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 00006450JN |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Barva zásuvky | šedá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Záruka | Záruka 5 roky |
Dostupnost