PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) 1.1 - Řídicí jednotky od 1/2009 do 6/2013, 1124 ccm, 44 kW, 60 hp, HFX (TU1A), Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 6450EN |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Počet koncovek | 6 |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost