RENAULT TRAFIC II autobus (JL) 2.5 dCi 115 (JL0R, JL0V) - Řídicí jednotky od 2/2008, 2463 ccm, 84 kW, 114 hp, G9U 630, autobus
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Klíčové písmeno | JA60 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
| Počet koncovek | 2 |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 15 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 15 pólová |
Dostupnost