MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 290 Turbo-D (210.017) - Řídicí jednotky od 3/1996 do 7/1999, 2874 ccm, 95 kW, 129 hp, OM 602.982, limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | X012425 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 2108218351 |
| pro OE číslo | 9140010179 |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost