VW TRANSPORTER T4 autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7 2.8 VR 6 - Řídicí jednotky od 11/1995 do 4/2000, 2792 ccm, 103 kW, 140 hp, AES, autobus
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací vpředu i vzadu |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 701959263 |
| Hmotnost [kg] | 0,500 kg |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 2324056 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 2324056 |
Dostupnost
| topení/chlazení | pro vozidla s přídavným topením |
|---|
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| verze | IAM |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 2324056 |
Dostupnost
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| pro OE číslo | 701 959 263 A |
| Hmotnost [kg] | 0,071 kg |
| Barva | bílá |
| Počet koncovek | 4 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0 907 521 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 64118391749 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Barva zásuvky | bílá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7701057557 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Odpor [ohm] | 0,3 Ohm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|
Dostupnost