OPEL ZAFIRA B Skříňová/velkoprostorová limuzína (A05) 1.7 CDTI VAN (M75) - Řídicí jednotky od 1/2008 do 4/2015, 1686 ccm, 81 kW, 110 hp, A 17 DTJ, Z 17 DTJ, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Barva zásuvky | červená |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24044 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| pro OE číslo | 39090003 |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | BEHR |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost