OPEL ZAFIRA B Skříňová/velkoprostorová limuzína (A05) 1.8 VAN (M75) - Řídicí jednotky od 7/2005 do 4/2015, 1796 ccm, 103 kW, 140 hp, A 18 XER, Z 18 XER, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Barva zásuvky | červená |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18730 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| pro OE číslo | 39090003 |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Omezení výrobce | BEHR |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| verze | IAM |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost