Všechny vozy - Řídicí jednotky
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9649247680 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez automatické klimatizace |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|
Dostupnost
| pro OE číslo | 6441W6 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 120-00-349 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 120-00-350 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 120-00-351 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 20 pólová |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 15 pólová |
Dostupnost