RENAULT 21 (B48_) 2.2 (B48K) - Ovládací prvky od 9/1989 do 6/1994, 2165 ccm, 79 kW, 107 hp, J7T 754, J7T 755, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 04/1992 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Napětí [V] | 12 V |
| Hmotnost [kg] | 0,18 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1992 |
|---|---|
| Napětí [V] | 7 V |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1992 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
| Napětí [V] | 7 V |
| montovaná strana | přední |
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
Dostupnost