Všechny vozy - Ovládací prvky
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 185 mm |
| Šířka [mm] | 175 mm |
| Výška [mm] | 165 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,81 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 183 mm |
| Šířka [mm] | 170 mm |
| Výška [mm] | 153 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,208 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 160 mm |
| Šířka [mm] | 160 mm |
| Výška [mm] | 155 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,12 kg |
| topení/chlazení | pro vozidla s přídavným topením |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,115 kg |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,36 kg |
| topení/chlazení | pro vozidla se standardním topením |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,915 kg |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez integrovaného regulátoru |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Délka [mm] | 216 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 185 mm |
| Výška [mm] | 154 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,115 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
| Počet koncovek | 6 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 167 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 144 mm |
| Výška [mm] | 140 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,896 kg |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,39 kg |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,93 kg |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
Dostupnost
| Délka [mm] | 147,5 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 147,5 mm |
| Výška [mm] | 193 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,304 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,526 kg |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,52 kg |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s/bez klimatizace |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,648 kg |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez automatické klimatizace |
Dostupnost
| Délka [mm] | 170 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 220 mm |
| Výška [mm] | 160 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| Délka [mm] | 150 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 200 mm |
| Výška [mm] | 160 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,39 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| Délka [mm] | 255 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 305 mm |
| Výška [mm] | 162 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,43 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost