Všechny vozy - Ovládací prvky
| Délka [mm] | 255 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 305 mm |
| Výška [mm] | 162 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,43 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| Délka [mm] | 176 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 160 mm |
| Výška [mm] | 152 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,47 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,56 kg |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,1 kg |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,25 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 234 mm |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Výška [mm] | 152 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,5 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,265 kg |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,056 kg |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 210 mm |
| Šířka [mm] | 212 mm |
| Výška [mm] | 181 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,91 kg |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| topení/chlazení | včetně rotoru ventilátoru |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,894 kg |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací (manuální) |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BEHR |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,23 kg |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 175 W |
| Délka [mm] | 140 mm |
| Šířka [mm] | 202 mm |
| Výška [mm] | 140 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,268 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,57 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,662 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
Dostupnost
| Omezení výrobce | SIEMENS |
|---|---|
| Průměr v mm | 150 mm |
| Výška [mm] | 130 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,892 kg |
| Spotřeba energie [W] | 110 W |
Dostupnost
| Omezení výrobce | Behr |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez klimatizace |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,186 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,355 kg |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s klimatizací |
Dostupnost