BMW 1 (F20) 120 d - Řídicí jednotky od 7/2011 do 2/2015, 1995 ccm, 135 kW, 184 hp, N47 D20 C, Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 98 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 68 mm |
| Výška [mm] | 31 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1669002800 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1669002800 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 12650A2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 16147411596 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 16147411596 |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídící jednotka musí být u výrobce nově naprogramována |
|---|---|
| Barva zásuvky | bordó |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1669002800 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1669002800 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| pro číslo výrobku | 12650A2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 63117296905 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Funkce světla | pro denní svícení (LED) |
Dostupnost