VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI - Řídicí jednotky od 5/1999 do 5/2006, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, AGR, ALH, kombi
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
|---|---|
| Jmenovitý proud [A] | 70 A |
Dostupnost
| Varianta výbavy | Bi-Xeno |
|---|---|
| pro OE číslo | 61358376273 |
| montovaná strana | levá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 61358376273 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Jmenovitý proud [A] | 70 A |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 2.85679A2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Jmenovitý proud [A] | 70 A |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 04L 907 282 |
| pro OE číslo | 04L907282 |
| pro OE číslo | 04L907282B |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet válců | 4 |
| Počet válců | 8 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +85 °C |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost