NISSAN QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) 1.6 dCi pohon na 4 kola - Řídicí jednotky od 10/2011 do 12/2013, 1598 ccm, 96 kW, 130 hp, R9M, SUV
| Hmotnost [kg] | 0,056 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 9 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,21 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,056 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 9 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Barva | bílá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet válců | 4 |
| Počet kontaktů zástrčky | 12 pólová |
Dostupnost
| Design světla | xenon |
|---|---|
| Počet děr | 4 |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 271206395R |
| Počet kontaktů zástrčky | 12 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | A0008212561 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Design světla | xenon |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídicí jednotka/software NEMUSÍ být aktualizován |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 12674A2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11067-00Q0G |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 93168361, 96863895 |
Dostupnost