VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI - Řídicí jednotky od 5/2016 do 7/2019, 1968 ccm, 85 kW, 115 hp, DFGC, SUV
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Funkce světla | pro denní svícení (LED) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se světly pro denní svícení (LED) |
Dostupnost
| montovaná strana | Palivové čerpadlo |
|---|---|
| Typ paliva | Nafta |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Materiál pláště | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 04L 907 282 |
| pro OE číslo | 04L907282 |
| pro OE číslo | 04L907282B |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet válců | 4 |
| Počet válců | 8 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +85 °C |
Dostupnost