AUDI A4 B5 Avant (8D5) RS4 quattro - Řídicí jednotky od 5/2000 do 9/2001, 2671 ccm, 280 kW, 380 hp, ASJ, AZR, kombi
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 45 mm |
| Délka [mm] | 75 mm |
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ASR |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ESP |
| Doplňující výrobek/info 2 | Řídicí jednotka/software musí být aktualizován |
| neprogramováno | Ano |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 45 mm |
| Délka [mm] | 75 mm |
| Šířka [mm] | 80 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
Dostupnost