RENAULT MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) 1.3 TCe 160 (K9NC) - Řídicí jednotky od 7/2018, 1332 ccm, 117 kW, 159 hp, H5H 470, kombi
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Funkce světla | pro denní svícení (LED) |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 59SKV209 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Funkce světla | pro denní svícení (LED) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se světly pro denní svícení (LED) |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 59SKV208 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Funkce světla | pro denní svícení (LED) |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| párová čísla výrobku | 70812 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Funkce světla | pro denní svícení (LED) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se světly pro denní svícení (LED) |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| párová čísla výrobku | 70811 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Funkce světla | pro denní svícení (LED) |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Funkce světla | pro denní svícení (LED) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se světly pro denní svícení (LED) |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Design světla | LED |
Dostupnost