VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI - Řídicí jednotky od 2/2003 do 5/2004, 1896 ccm, 74 kW, 100 hp, AVQ, velkoprostorová limuzína
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 12670A2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03G907282 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Počet koncovek | 8 |
| Jmenovitý proud [A] | 10 A |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 03G907282 |
| číslo relé | 461 |
Dostupnost
| převodovka typ | 02E |
|---|---|
| převodovka typ | DQ 250 |
| Typ převodovky | Dvouspojková 6-ti stupňová převodovka |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 12670A2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 03G907282 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1T-5-010001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | pravá přední |
| Design světla | xenon |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (automatickou) |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 04L 907 282 |
| pro OE číslo | 04L907282 |
| pro OE číslo | 04L907282B |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet válců | 4 |
| Počet válců | 8 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| od rozsahu teploty [°C] | -40 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +85 °C |
Dostupnost